Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği

13. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ GERÇEKLEŞTİ

Derneğimizden Haberler

13. OLAĞAN GENEL KURULUMUZ GERÇEKLEŞTİ

Mehmet Sadık Eratik Beyaz Baston Görmeyenler Derneği olarak 76 oy kullanan üyemiz ve toplamda 125 kişinin katılımıyla genel kurulunu tamamladı. Genel kurulda 2013-2016 yılları arasında yapılan faaliyetler videosu izletilerek büyük beğeni aldı. Genel kurulumuzda Kamil ÇAM'IN sunduğu tek liste oylandı. 
yapılan tüzük değişikliğiyle derneğin adı 'Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği' olarak değiştirildi. buna göre yönetim kurulu asil üyeliklerine; 
Kamil ÇAM, İsmail Sabancı, Mehmet KAHRAMANOĞULLARI, Hacer AKDAĞ, Fevzi ÜNVER, Burçin ÇAKIN, Osman Katrancı, Adil ÖZLÜ ve Şennur MADAK seçildi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Menderes Türel Derneğimiz Ziyaret Etti

Antalya Büyükşehir Belediye başkanı Menderes Türel Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ayşe Üstündağ ile birlikte derneğimizi ziyaret etti.
Türel'i Genel Başkanımız Kamil Çam yönetim kurulu üyelerimiz ve yürütücülüğünü yaptığımız Antalya Sivil Platformu temsilcisi STK yetkilileri karşıladı.
Görme engelli üye ve öğrencilerle tek tek ilgilenen Menderes Türel, Büyükşehir Belediyesi'nin de iştirakçi olarak yer aldığı ve ekim 2018 tarihinden itibaren çalışmalarına başlanan Sivilant projesinin Doç. Dr. Sibel Mehter AYKIN tarafından gerçekleştirilen sunumunu izledi.

TANITIM FİLMİNDE YER ALACAK

Sivilant projesinin açılışı için planlanan tanıtım filminde yer alma teklifimizi memnuniyetle karşılayan Türel, Antalya için bir kent ağı olma özelliği taşıyan böylesine önemli bir proje için üzerimize düşeni yapmaya hazırız, dedi.
Bizler de dernek yönetimi olarak bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. 

DEVAMI

Görme Engelliler Yararına Yardım Konseri

Görme Engelliler Yararına düzenlediğimiz yardım konserimizin tamamını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Beyaz Baston Görme Engeliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü

Foto Galeri

  • Beşiktaş Kampına Ziyaret
  • Özel Bilgi Bahçesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • 23 Nisan Çoşkusu

Dil Aracı