Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği

Avrupa'ya Gitmeyen Öğrencimiz Kalmayacak

Derneğimizden Haberler

Avrupa'ya Gitmeyen Öğrencimiz Kalmayacak

Engelli Eğitim Sağlık Kültür ve Spor Vakfı genel başkanı Abdurrahman KURTASLAN ile Beyaz Baston Görmeyenler Derneği Genel sekreterimiz Mehmet KAHRAMANOĞULLARI, vakfın Antalya şubesinde bir araya geldi. Yapılan görüşmede vakfın Antalya şube başkanı Gülcan Ay da bulundu. Daha önce derneğimizden iki görme engelliyle Romanya ve Bulgaristan'd proje için çalıştıklarını söyleyen KURTASLAN, derneğinizle yapacağımız bir protokol ile Avrupa'dan gelecek öğrenciler, gönüllü hizmetlerde bulusun. Dernekteki öğrencileriniz her dönem grup grup Avrupa'ya gitsin, dedi.18 Nisan 2016 Pazartesi günü Makedonya'ya genel sekreterimiz ve bilgi işlem sorumlumuz Ufuk ÇAM uğurlanacak.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Menderes Türel Derneğimiz Ziyaret Etti

Antalya Büyükşehir Belediye başkanı Menderes Türel Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ayşe Üstündağ ile birlikte derneğimizi ziyaret etti.
Türel'i Genel Başkanımız Kamil Çam yönetim kurulu üyelerimiz ve yürütücülüğünü yaptığımız Antalya Sivil Platformu temsilcisi STK yetkilileri karşıladı.
Görme engelli üye ve öğrencilerle tek tek ilgilenen Menderes Türel, Büyükşehir Belediyesi'nin de iştirakçi olarak yer aldığı ve ekim 2018 tarihinden itibaren çalışmalarına başlanan Sivilant projesinin Doç. Dr. Sibel Mehter AYKIN tarafından gerçekleştirilen sunumunu izledi.

TANITIM FİLMİNDE YER ALACAK

Sivilant projesinin açılışı için planlanan tanıtım filminde yer alma teklifimizi memnuniyetle karşılayan Türel, Antalya için bir kent ağı olma özelliği taşıyan böylesine önemli bir proje için üzerimize düşeni yapmaya hazırız, dedi.
Bizler de dernek yönetimi olarak bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. 

DEVAMI

Görme Engelliler Yararına Yardım Konseri

Görme Engelliler Yararına düzenlediğimiz yardım konserimizin tamamını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Beyaz Baston Görme Engeliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü

Foto Galeri

  • Beşiktaş Kampına Ziyaret
  • Özel Bilgi Bahçesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • 23 Nisan Çoşkusu

Dil Aracı