Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği

UPS Kargo Derneğimizi Ziyaret Etti

Derneğimizden Haberler

UPS Kargo Derneğimizi Ziyaret Etti

UPS Kargo Antalya bölge müdürü Musa Bey ve kargo çalışanlarından oluşan bir ekip, derneğimiz öğrencilerini ziyaret etti. Kargo çalışanlarına genel sekreterimiz Mehmet Kahramanoğulları eşlik etti. bölg bölge müdürü yaptığı açıklamada, UPS Karho olarak Türkiye genelinde hizmet veren kuruluşlarımız çeşitli gönüllü kuruluşlarını ziyaret ederek farkındalık oluşturuyorlar. Kargo personeli olarak amacımız toplum içinde bizden farklı bireylerin varlığının farkında olmak ve yaşamımızı buna göre şekillendirmek, dedi. Personeller öğrencilerimize getirdikleri yiyecekleri ikram ederek sohbet etti. Genel sekreterimiz, kurumumuz çalışmaları hakkında bilgi verdi ve hatıra fotoğrafı çektirildi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Menderes Türel Derneğimiz Ziyaret Etti

Antalya Büyükşehir Belediye başkanı Menderes Türel Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Ayşe Üstündağ ile birlikte derneğimizi ziyaret etti.
Türel'i Genel Başkanımız Kamil Çam yönetim kurulu üyelerimiz ve yürütücülüğünü yaptığımız Antalya Sivil Platformu temsilcisi STK yetkilileri karşıladı.
Görme engelli üye ve öğrencilerle tek tek ilgilenen Menderes Türel, Büyükşehir Belediyesi'nin de iştirakçi olarak yer aldığı ve ekim 2018 tarihinden itibaren çalışmalarına başlanan Sivilant projesinin Doç. Dr. Sibel Mehter AYKIN tarafından gerçekleştirilen sunumunu izledi.

TANITIM FİLMİNDE YER ALACAK

Sivilant projesinin açılışı için planlanan tanıtım filminde yer alma teklifimizi memnuniyetle karşılayan Türel, Antalya için bir kent ağı olma özelliği taşıyan böylesine önemli bir proje için üzerimize düşeni yapmaya hazırız, dedi.
Bizler de dernek yönetimi olarak bu nazik ziyaretlerinden dolayı kendilerine teşekkür ediyoruz. 

DEVAMI

Görme Engelliler Yararına Yardım Konseri

Görme Engelliler Yararına düzenlediğimiz yardım konserimizin tamamını buraya tıklayarak izleyebilirsiniz.

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Beyaz Baston Görme Engeliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü

Foto Galeri

  • Beşiktaş Kampına Ziyaret
  • Özel Bilgi Bahçesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı
  • 23 Nisan Çoşkusu

Dil Aracı