Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği

Yeni Binamız Öğrencilerimizin Hizmetinde

Derneğimizden Haberler

Yeni Binamız Öğrencilerimizin Hizmetinde

Konyaaltı Lions Kulübü öncülüğünde bağışlanan binamızın 1. katında bulunan dairenin tefrişatını üstlendi

Yapılan tefrişatla birlikte eğitime hazır hale getirilen dairenin açılışı 8 Ekim Dünya Lions Hizmet Günü'ne denk getirildi. 
Yapılan çalışmaları yerinde görmek üzere açılış törenine 118 genel yönetmeni Hayri Tuna Yükselen, Konyaaaltı Lions Kulüvü başkanı Gürsel Murat, kulüp sekreteri Şule Kilit., dernek yöneticilerimiz, kurum öğretmenlerimiz,konyaaltı Lions kulüp üyeleri katıldı. 
Verilen kokteyle son bulan açılışta dernek çalışmalarımız hakkında Genel Başkanımız ve Genel Sekreterimiz bilgi verdi. 
Yapılan rehabilitasyon merkezimize verilen destekten memnuniyetini dile getiren Yüksel, 'çalışma İzmir ili için de örnek olacak' daha nice güzel günlerde birlikte olacağız' dedi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

Manavgat Kaymakamı ile Bir Araya Geldik.

Manavgat Kaymakamı Sn. Dr. Mustafa YİĞİT Riyasetinde Manavgat’ta İkamet Eden Görme Engelli Bireyler ve Aileleri İle Bir Araya Geldik…
Beyaz Baston Görme Derneği Yönetim Kurulumuzu temsilen Dernek Başkanı Kamil ÇAM, Başkan Yardımcısı İsmail SABANCI ve SivilAnT® Proje Sözcümüz Hakan ŞİMŞEK ile birlikte Manavgat Kaymakamı Sn. Dr. Mustafa YİĞİT riyasetinde düzenlenen kahvaltı programında İlçe Sosyal Hizmet Merkezi Müdür Vekili İsmail KILIÇ, Manavgat Kaymakamlığı Engelliler Koordinatörü Guddusi AYDIN ve Manavgat’ta ikamet eden bir kısım görme engelli bireyler ve aileleri ile bir araya geldik.
Sekiz yıl önce geçirdiği bir rahatsızlık sonucu gözlerini kaybeden görme engelli Azime YILMAZ kardeşimizin girişim ve koordinesinde son derece samimi ve verimli bir ortamda gerçekleştirilen toplantıda Beyaz Baston Görme Engelliler Derneğimizin çalışmaları ve devam eden projeler hakkında bilgi vererek, görme engelli bireylerin sosyal katılım ve çeşitli erişilebilirlik sorunlarına yönelik birlikte gerçekleştirilebilecek yeni proje fikirleri üzerinde görüş alışverişinde bulunduk.
Başta Sayın Kaymakamımız Dr. Mustafa YİĞİT olmak üzere tüm kurum Müdürlerimize, Azime YILMAZ kardeşimiz başta olmak üzere toplantıya iştirak eden tüm görme engelli kardeşlerimiz ve ailelerine böyle verimli bir birlikteliğe vesile oldukları için şükranlarımızı sunuyor, hayırlara vesile olmasını diliyoruz.

 

DEVAMI

Kemer Mc Donald's Misafiri olduk.

Derneğimiz yönetim kurulu, öğretmen ve öğrencileri Kemer'de MC Donald’s işletmecisi Sn. Taner Şeker ve kıymetleri anneleri Türk Kadınlar Birliği Kemer Şubesi Başkan Yardımcısı Sn. Hatice Şekerin konuğu oldu.İlgileri ve ikramları için çok teşekkür ediyoruz

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Beyaz Baston Görme Engeliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü

Foto Galeri

  • 2019 Geleneksel İftarımız
  • Beşiktaş Kampına Ziyaret
  • Özel Bilgi Bahçesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Dil Aracı

INSTAGRAM