Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği - White Cane Visually Impaired
Association

Antalya GSB Öğrencileri'nden Ziyaret

Derneğimizden Haberler

Antalya GSB Öğrencileri'nden Ziyaret

Antalya Gençlik Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi öğrenci ve eğitmenleri kurumumuzu ziyaret ettiler. Saz ve gitar eşliginde ogrencilerimizle eglenceli bir etkinlik gerceklestirdiler. Antalya Gençlik Spor İl Müdürlüğü Gençlik Merkezi Antrenörü ve Projeler Sorumlusu Mustafa Koz, uygun bir zaman dilimi belirleyip bu gibi çeşitli etkinliklerin surekli hale getirilmesini isterek ogrencilerimizle guzel ve eglenceli vakit gecirmek istediklerini dile getirdi.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

3 Aralık Dünya Engelliler Günü, 1992 yılında Birleşmiş Milletler tarafından uluslarararası bir gün olarak kabul edilmiştir. Bugünde dünya çapında organizasyonlar düzenlenmektedir.  Toplumsal yaşamda farkındalık kazandırmak için Dünya Engelliler Günü kutlanır. Birleşmiş Milletler tarafından uluslarararası bir gün olarak kabul edilen bugünde mesajlar ve sözler sıklıkla araştırılıyor. Her yıl Aralık ayına denk gelen bugünde vatandaşlar yakınlarına en güzel ve anlam dolu mesajlar atarak onları mutlu etmek istiyor. 

DEVAMI

Öğretmenler Gününde Kahvaltı'da Buluştuk

24 Kasım Öğretmenler Gününde tüm @ozelbilgibahcesi öğretmenlerimizle kahvaltıda buluştuk. Tekrardan öğretmenler gününüzü kutluyoruz

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Beyaz Baston Görme Engeliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü

Foto Galeri

  • 2019 Geleneksel İftarımız
  • Beşiktaş Kampına Ziyaret
  • Özel Bilgi Bahçesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Dil Aracı