Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği - White Cane Visually Impaired
Association

Prof.Dr.Tuncer Karpuzoğlu'nun Derneğimizi Ziyareti

Derneğimizden Haberler

Prof.Dr.Tuncer Karpuzoğlu'nun Derneğimizi Ziyareti

Akdeniz Üniversitesi Kurucu Rektörü Prof. Dr. Sayın Tuncer Karpuzoğlu Derneğimizi ziyaret etti.Ziyarette sosyal işlerden sorumlu başkan yardımcımız Hacer Akdağ, Dernek Başkanımız ve genel sekreterimiz kendisine eşlik etti. Kurumumuzun sınıflarını gezerek öğrenci ve öğretmenlerden bilgi alan karpuzoğlu "Böyle bir çalışmanın Türkiye'ye örnek bir çalışma olduğunu" ifade etti.14 Mart tıp bayramı vesilesi ile derneğimiz adına genel sekreterimiz Mehmet Kahramanoğulları Karpuzoğluna çiçek taktim etti.

KATEGORİDEKİ DİĞER HABERLER

3 Aralık Dünya Engelliler Günü

3 Aralık Dünya Engelliler Günü, 1992 yılında Birleşmiş Milletler tarafından uluslarararası bir gün olarak kabul edilmiştir. Bugünde dünya çapında organizasyonlar düzenlenmektedir.  Toplumsal yaşamda farkındalık kazandırmak için Dünya Engelliler Günü kutlanır. Birleşmiş Milletler tarafından uluslarararası bir gün olarak kabul edilen bugünde mesajlar ve sözler sıklıkla araştırılıyor. Her yıl Aralık ayına denk gelen bugünde vatandaşlar yakınlarına en güzel ve anlam dolu mesajlar atarak onları mutlu etmek istiyor. 

DEVAMI

Öğretmenler Gününde Kahvaltı'da Buluştuk

24 Kasım Öğretmenler Gününde tüm @ozelbilgibahcesi öğretmenlerimizle kahvaltıda buluştuk. Tekrardan öğretmenler gününüzü kutluyoruz

DEVAMI

Başkanımız

Etkinlik Takvimi

Beyaz Baston Görme Engeliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Beyaz Baston Görme Engelliler Derneği
Antalya Görme Engelliler Spor Kulübü

Foto Galeri

  • 2019 Geleneksel İftarımız
  • Beşiktaş Kampına Ziyaret
  • Özel Bilgi Bahçesi
  • 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı

Dil Aracı