Kupalarla Dolu Bir Sene

Derneğimiz bünyesindeki öğrencilerin faaliyet gösterdiği Antalya görme Engelliler Spor Kulübü yönetim Kurulu 2015-2016 sezonu kapanış kokteyli ile kupa alan yüzücülerimiz için ödül töreni düzenledi.

Törene Gençlik Hizmetleri Spor Il Müdürü Doç. Doktor Burhanettin Hacıcaferoğlu, Antalya Valiliği Il sosyal Etüt ve Proje müdürü Süleyman UYSAL, dernek başkanımız Kamil ÇAM, Antgesk YÖNETIM KURULU başkanı Mehmet Kahramanoğulları, yönetim kurulu üyeleri, ve çok sayıda öğrenci katıldı.
Gençlik Spor Il müdürü Hacıcaferoğlu yaptığı konuşmada:
Bu kurumu tanımakta çok geç kaldığımızın farkındayım. Engellilerin spora yönelimlerini çok önemsiyoruz. Her türlü desteği vermeye hazırız, dedi.

ARAÇ SÖZÜ VERDİ 
3 ay sonra açılacak yeni spor tesisine vurgu yapan Hacıcaferoğlu, sizi buradan aldırıp antrenmanlarınızı yaptırtarak tekrar bırakacağız. Bunun için araç ve antrenör bizden olacak dedi.
Törende konuşan kulüp başkanı ve Türkiye görme engelliler Spor federasyonu il temsilcisi mehmet Kahramanoğulları, ” 2015 2016 sezonu bizim için çok parlak bir sezondu. 2 kupa aldık. Her katıldığınız branşta mutlaka madalyayla döndük. Bu nedenle tüm spor yapan gençlere teşekkür ediyorum. Onlarla şahsım ve yönetim kurulum adına kıvanç duyuyorum dedi KIZLARIMIZ kupalarını HACICAFEROĞLU’nun elinden alırken Proje müdürü UYSAL goalball branşında Türkiye üçüncüsü olarak 2. lige yükselen sporcularımıza kupalarını taktim etti.
Tören sonrası hatıra fotoğrafı çektiren Hacıcaferoğlu, öğrencilerle tek tek tanışıp sohbet etti.

Yorum yaz

Yazacağınız yorumlar kontrol edildikten sonra onaylanmaktadır.